Vytápění Infra Panely

Infra panelyKromě argumentu, že si pomocí infra panelů můžete ušetřit spoustu energie, je infračervené topení zvlášť zajímavé jednoduchou instalací, údržbou, životností, flexibilními možnostmi montáže a stylovým designem. Topná tělesa jsou navrženy tak, aby mohli zakrýt otvor pro montáž na stěně, nebo stropě. Jedinou podmínkou je, elektrická zásuvka, nebo přívod elektřiny.

Infra panely se stávají stále oblíbenější v soukromém sektoru bydlení, a to zejména pro pasivní domy, dále v moderních kancelářských objektech, při obnově a rekonstrukci na veřejných stavebních projektech, v oblasti wellness nebo i jako doplňkové vytápění prakticky kdekoliv.

Celkové náklady na infra panely jsou ve srovnání s konvenčními systémy vytápění nesrovnatelně nižší. Ať už jde o nízké investiční náklady, nulové náklady na údržbu, dlouhou záruční dobu a především přiměřené náklady na elektřinu. Je to důležité hlavně v současné době s rychle rostoucími cenami energií, kterým musíme všichni čelit. Vysoká kvalita, flexibilita a přesvědčivá funkčnost charakterizují infra panely od kvalitních výrobců, které navíc splňují nejnovější ekologická a ekonomická kritéria.

Podívejte se na topné panely

Princip fungování infra paneluLevné elektrické vytápění infra panely

Infra topení je založeno na infračervených paprscích, které vydávají topné panely. Infrapanely se zahřejí elektrickou energií na dostatečně vysokou teplotu, která se pohybuje okolo 100°C a ohřívají okolní předměty infračervenými paprsky. Tím dochází k akumulaci tepla a velkému snížení provozních nákladů! Infra topení - levné panely Další výhodou infratopení je rovnoměrná teplota v celé místnosti, díky tomu můžete vytápět na nižší teploty a ZASE ušetřit! Naše infrapanely necirkulují vzduch ani nevíří prach. Zůstávají tak čisté stěny a záclony. Naše topné obrazy jsou díky tomu také vhodné pro alergiky. Celkově se počítají jako nejzdravější způsob vytápění! Úspora 40% za vytápění

OBJEDNEJ ÚSPORNÉ INFRA PANELY

Infra novinkylevné infra panely  22.02.2018

Skleněný infrapanel
Výkonný lesklý skleněný panel řady DELUXE. Překvapte okolí originálním designovým doplňkem ve formě luxusního panelu.
Cena v našem eshopu 8840 Kč.
infra panely levně  22.02.2018

Infrapanel ELITE 900W
Topný infra panel nejvyšší řady ELITE. Výkonný panel vhodný prakticky do všech velkých místností s rozměry až do 16m2.
Cena v našem eshopu 7770 Kč.


Základní modul infra panelu 200W od 1450 Kč


Infra topení
Uniqlo | živnostenský zákon | dovolená Chorvatsko | půjčky | Croatia | Chorvatsko | Korutany | Domény na prodej | půjčky